Ufamy Tobie

rozważaj z nami
Tajemnicę Bożego Miłosierdzia

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Przez najbliższe dni będziemy wspólnie rozważać Tajemnicę Bożego Miłosierdzia!

 

Przesłanie Bożego Miłosierdzia bardzo mocno trafia w duchowe potrzeby i pragnienia współczesnych ludzi. To orędzie nadziei w czasach, gdy wielu ulega rozpaczy. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że jesteś z nami i w szczególny sposób chcesz zgłębiać swoją wiedzę i wiarę w ten Boski Przymiot.

 

Zachęcamy również do codziennej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Mamy nadzieję, że wybrane przez nas teksty pomogą Ci także w rozważaniach podczas tej pięknej modlitwy.

 

Od poniedziałku 12 kwietnia aż do końca miesiąca – co drugi lub trzeci dzień –  będziesz otrzymywał wiadomości na e-maila, który został podany podczas wypełniania formularza. W ich treści będą znajdywać się rzecz jasna rozważania o Bożym Miłosierdziu.

 

Życzymy owocnej lektury i wielu łask Bożych od Jezusa Miłosiernego!

CO DALEJ?

Po zapisie do udziału w naszej akcji możesz również:

 

Pobrać zestaw tapet z wizerunkiem św. Siostry Faustyny

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw tapet na komputer i urządzenia mobilne. Już teraz możesz odebrać je dla siebie – klikając tutaj.

 

Dołączyć do naszej grupy modlitewnej na Facebooku

Na naszej grupie na Facebooku tworzymy wspólnotę, w której chcemy dzielić się z innymi swoimi intencjami. Powierz swoją intencję innym i pomódl się w ich intencjach. Niech połączy nas modlitwa!

 

Poinformować o akcji swoich znajomych

Zachęć swoich bliskich i znajomych do lektury tekstów – w tym rozważań – o Bożym Miłosierdziu. Podążaj drogą św. Siostry Faustyny i stań się orędownikiem Miłosierdzia Bożego! Udostępnij w mediach społecznościowych ten link https://ufamytobie.pl/